Шафа-сейф ЯМХ 65ЕТ призначений для зберігання документів формату А4 в папці корона, для зручного розміщення документів сейф обладнаний знімною полицею і коробкою яка замикається на ключ у верхній частині, замок электомеханический перепрограмируемый, для надійного кріплення сейфа передбачені отвори в задній стінці і в підлозі.
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електромеханічний |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 650 мм |
| Зовнішня ширина | 450 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 647 мм |
| Внутрішня ширина | 447 мм |
| Внутрішня глибина | 290 мм |
| Загальні | |
| Вага | 23 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Гарантійний термін | 0 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.








