Секрет FORT призначений для заміни аналогічного у дверях ТМ ФОРТ.
Секрет виготовлений із латуні, корпус секрету посилений товстим сталевим ковпачком, високий ступінь секретності забезпечує система 2KS (система двох кривих).
У комплекті шість латунних ключів з ергономічною пластиковою ручкою.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fort |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Секрет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴









