Секрет FORT призначений для заміни аналогічного у дверях ТМ ФОРТ.
Секрет виготовлений із латуні має складний профіль ключа, корпус секрету посилений товстим сталевим ковпачком, піни розташовані в трьох площинах.
У комплекті шість ключів.
Висота корпусу секрету 22 мм, діаметр 29 мм, розмір за центрами кріпильних отворів 22 мм.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fort |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴







