Сейф мебельный, механический предназначен для хранения ценных вещей в условиях дома, офиса, торгового помещения.
Конструкция сейфа, толщина металла а так же установленный на него замок подразумевают класс взломостойкости Н0.
Сейф изготовлен из крепкой холоднокатаной стали, в задней стенке и в полу предусмотрены крепёжные отверстия, в комплекте два ключа, коврик и паспорт.
Наш магазин надає нашим покупцям повний набір сервісу, незважаючи на гарантію виробника кожен сейф перевіряється перед відправкою клієнту, у разі необхідності замок є у продажу.
При втраті ключів з заміною замку труднощів не виникне замок застосовуваний на цьому сейфі є в нашому асортименті.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 7 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 2 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 168 мм |
| Внутрішня глибина | 146 мм |
| Внутрішня висота | 228 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 230 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

