Секрет зі зміщенням 100 мм 30*70T призначений для встановлення в залізні та дерев'яні двері.
Секрет із поворотником (баранцем, вертушкою, тумблером, воротком) і зі зміщенням.
Корпус секрету, шість високоточних пінів, виконані з латуні.
Секрет зроблений у Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 32 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





