Секрет зі зміщенням 110 мм 30*80 призначений для встановлення в залізні та дерев'яні двері.
Корпус секрету, шість високоточних пінів, виконані з латуні.
Секрет зроблений у Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Кількість ключів в комплекті | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Секрет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




