Секрет FORT призначений для заміни аналогічного у дверях ТМ ФОРТ.
Секрет виготовлений із латуні, корпус секрету посилений товстим сталевим ковпачком, у комплекті шість латунних нікельованих ключів.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fort |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Хром |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 41 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


