
Засувка міжкімнатна 2014 WC AB. Заміна ABLOY 2014, COMIT, MAG NET, APECS 6000.
120 ₴
- В наявності
- Код: 015
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Засувка міжкімнатна 2014 WC AB призначена для установки на міжкімнатні дерев'яні і МДФ двері як з напливом (притвором, чвертю) так і без нього. Засувка реверсивна.
За своїм габаритним і настановних розмірів, за межцентру і бак сет ця засувка замінить засувки ABLOY 2014, COMIT, APECS 6000 а з невеликими переробками засувку MAG NET.
В комплекті один ключ, він підходить до всіх замків такого типу залежно від фірми і країни виробника.
Виробництво Китай на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений квадратний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 1 |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал замку | Нікельована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


