
Секрет завдовжки 120 мм зі зміщенням 42,5 мм *77,5 мм
590 ₴
- В наявності
- Код: С-300
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет 120 мм зі зміщенням 42,5 мм*77,5 мм призначений для встановлення в металеві та дерев'яні двері. У секреті застосована система миттєвого перекодування (майстр система), у комплекті два майстри ключа та шість ключів користувача, ключі латунні нікельовані, ключі користувача запечатані.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 32 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

