Сейф меблевий, механічний виробництва Китай призначений для зберігання цінних речей в умовах дому, офісу, торгового приміщення.
Конструкція сейфа, товщина металу, а також встановлений на нього замок передбачають клас зламостійкості Н0.
Сейф виготовлений із міцної холоднокатаної сталі, у задній стінці та в підлозі передбачені кріпильні отвори, у комплекті два ключі, килимок і паспорт.
Наш магазин надає нашим покупцям повний набір сервісу, попри гарантію виробника кожен сейф перевіряється перед відправленням клієнту, у разі потреби замок є в продажу.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 8 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Бежевий |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 3 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня ширина | 307 мм |
| Внутрішня глибина | 276 мм |
| Внутрішня висота | 197 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



