
Ключниця настінна металева з кодовим замком в офіс, готель KM-28 (КМ-28) з брелоками в комплекті.
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: СФ-26
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ключниця призначена для безпечного та зручного зберігання ключів, у цій ключниці 28 гачків для ключів, 28 різнобарвних брелока, у комплекті набір кріплення.
Замок перекодований, перекодування просте, потрібно ввести робочий код, відкрити ключницю поворотом ручки перевести важіль на замку в положення для перекодування, набрати новий код, повернути важіль у вихідне положення.
Виробництво Китай.
Колір брелокив може бути не таким, як на фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування ключниці | Для громадських організацій |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місткість ключів | 28 шт. |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Комплектація брелоками | 28 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Тип замка | Кодовий |
| Ширина ключниці | 200 мм |
| Глибина ключниці | 75 мм |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






