
Секрет із хрестовими ключами для дверей т.м. FORT висота 18 мм. Блістерне паковання.
450 ₴
- В наявності
- Код: С-15
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет FORT призначений для заміни аналогічного у дверях ТМ ФОРТ.
Секрет виготовлений із латуні, корпус секрету посилений товстим сталевим ковпачком, у комплекті шість хрещатих ключів.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fort |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




