
Секрет зі зміщенням USK B-90T (30 * 60T) NP. Серцевина 90 мм зі зміщенням 30*60 та вертушкою з більшого боку.
290 ₴
- В наявності
- Код: С-57
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет USK B-90 (30*60Т) NP призначений для встановлення в залізні та дерев'яні двері.
Корпус секрету, сім високоточних пінів, п'ять профільних ключів виготовлені з латуні, зверху нанесений шар нікелю.
Головка ключа виготовлена з високоміцного пластику, основа ключа довга, що дозволяє встановлювати в комплекті з цим секретом більшість броненакладок, широкий вибір яких представлений у нашому магазині.
Секрет зроблено у Китаї на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
