
Замок накладний червоний сейфовий. KS-206-2. Накладний замок для сейфа на два штирі. Замок для сейфа ARSENAL.
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: СФ-001
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замок накладний призначений для встановлення в сейфи як нові, так і на заміну.
Замок шестисувальдний.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 2 |
| Кількість ригелів | 2 |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 26.5 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 2 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал замку | Анодована сталь. |
| Тип встановлення | Накладної |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


