
Секрет латунній для Китайської двері 90мм 37,5*52,5. Циліндр на Китайську двері з перекодуванням.
220 ₴
- Немає в наявності
- Код: С-109
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Секрет для Китайської двері з мастерсистемой призначений для установки в дерев'яні та залізні двері в тому числі і Китайського виробництва.
Корпус секрета, сім високоточних пінів латунні. Ключі латунні нікельовані. Ключів всього сім, перші два знаходяться зовні упаковки призначені для установки секрету в двері, в упаковці знаходяться ключі користувача, один з них перекодовуючий, після простої процедури перекодування він відкриває секрет як і інші ключі користувача.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



