Збройовий сейф Паритет HUNTER GLST.130.K призначений для надійного зберігання рушниці, корпус сейфа виготовлений з холоднокатаної сталі товщиною 1,2 мм, товщина дверей 1,2 мм, на дверях сейфа встановлений надійний сувальдний замок з діаметром штирів 16мм, всередині відповідно до вимог контролюючих органів є коробка для патронів (трейзер) яка замикається на свій замок.
Товщина металу, що встановлений замок дозволяють віднести сейф до класу взломостойкості 0.
Для недопущення крадіжки сейфа передбачені отвори для кріплення.
Двері сейфа має захист від взлому, антивзломный елемент "зачіп".
Ложемент в цьому сейфі магнітний що дозволяє встановити його на потрібній висоті, на двері знімні навісні елементи, кишені для магазинів під патрони і засоби для догляду за зброєю, тримач для шомпола, гачки.
У разі втрати ключів аналогічний застосовуваному на цьому сейфі замок є у продажу в нашому магазині.
Виробництво Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1312 мм |
| Зовнішня ширина | 420 мм |
| Зовнішня глибина | 260 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1298 мм |
| Внутрішня ширина | 418 мм |
| Внутрішня глибина | 239 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 130 л |
| Вага | 35 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Сувальдний. |
| Стан | Нове |
| Кількість збройових дул | 4 |
| Максимальна висота дула | 1260 мм |
| Килимок килимок | 1 |
| Ложементи | 1 |
- Ціна: 6 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.





