Сейф автомобільний стаціонарний, призначений для зберігання цінних речей.
Сейф виготовлений з міцної сталі, в заводських умовах в Китаї.
Сейф обладнаний пеналом з допомогою якого легко закріпити до кузова автомобіля, а так само тросом для нестаціонарного кріплення сейфа.
У закритому стані сейф кріпиться до пенали.
Сейф пофарбований у колір антрацит, вага 1,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | автомобільний сейф |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 6.6 мм |
| Зовнішня ширина | 16.3 мм |
| Зовнішня глибина | 22 мм |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Універсальна. |
| Стан | Нове |
| Замок | Ключовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







