Профіль розсувної системи EKF 120101-02 довжиною три метри призначений для монтажу міжкімнатних зсувних дверей вагою до 80 кг Матеріал алюміній.
Виробництво Китай на замовлення EKF.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплектуючі |
| Тип комплектуючого | Профіль |
| Призначення | Для дверей |
| Спосіб відкривання | Розсувний |
| Тип приводу | Механічний |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Вага | 1.564 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверей | Розсувна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴
- Спосіб упаковки: Плівка.









