
Засувка міжкімнатна USK 410B PVX РВ (колір золото). Міжкімнатна засувка замена AGB.
150 ₴
- В наявності
- Код: 027
- +380 (67) 395-86-57Максим.
Засувка USK 410B PVX призначена для установки на міжкімнатні двері.
Головні гідність цієї засувки безшумне закривання, для чого язичок клямки зроблений з міцного і зносостійкого пластику.
У корпусі засувки передбачено отвір для накладки поворотника, що при його установці забезпечує фіксацію ручки двері в закритому положенні.
Перевага цього механізму не тільки високу якість,безшумне закривання, тривалий термін роботи, але і те, що цей механізм повний аналог Італійського механізму AGB серії EVOLUTION, що в поєднанні з Українським замовленням у Китаї дозволяє отримати відмінну якість, довговічність, комфорт за розумною ціною.
Завдяки продуманості конструкції є можливість заміни механізму USK 410B PVX на аналогічний за своїм кріпильним і настановних розмірів механізм USK 410С PVX, при необхідності закриття приміщення на ключ, в нашому магазині ви можете придбати секрет необхідного розміру і декоративну накладку, яку наші продавці підберуть під колір і дизайн вашої ручки.
Также габаритные и установочные размеры защёлки позволяют без переделок заменить ей корпуса других фирм аналогичных моделей в том числе и с металлическими языками.
Ширина лицевой части корпуса защёлки 18мм, ширина корпуса 16мм, что позволяет устанавливать этот корпус так же и в двери с четвертью.
Защелка реверсивная, перестановка на нужную сторону осуществляется без разборки корпуса.
При перестановці поворотник повинен бути расфиксирован засувка повинна натискатися, якщо ви знаєте бік закривання вашої двері повідомте менеджеру наш майстер переставить засувку.
Торцева частина засувки забарвлена в різні кольори відповідно квітам ручок.
У корпусі засувки передбачені отвори для стяжних гвинтів при установці ручки на розетці.
Засувка вироблена в Китаї в заводських умовах за замовленням і під контролем Української фірми.
Кріплення, відповідна частина в комплекті.
Колір золото.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Золото |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Вага | 0.387 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал клямки | Зносостійкий пластик. |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Міжкімнатні двері,, МДФ двері |
| Матеріал замку | Сталь |
| Відкриття пристрою | Ручкою. |
| Колір замку | Золото |
| Тип засувки | Безшумна. |
- Ціна: 150 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.








