Сейф призначений для зберігання документів, цінних речей вдома в офісі, замок елетромеханічний перекодований, живлення від чотирьох пальчикових батарейок стандарту АА.
У сейф поміщається папки формату корона.
Для аварійного відкриття передбачений ключ.
Товщина металу, замок встановлений на сейфі, дають змогу віднести його до 0 класу
зломостійкості.Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gute |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електромеханічний |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 520 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 517 мм |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Внутрішня глибина | 309 мм |
| Загальні | |
| Вага | 14 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.




