
Секрет із двома кулачками 110 мм 32,5 мм*37,5 мм*40 мм.
700 ₴
- В наявності
- Код: С-46
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет із двома кулачками призначений для встановлення в залізні двері.
Секрет обладнаний двома кулачками, які обертаються одночасно, високоточні латунні піни розташовані у два ряди з кожного боку їх по 13, матеріал корпусу латунь, вага 256 грамів, ключі латунні, нікельовані. У секреті реалізована майстер-система, у комплекті два робочі ключі та п'ять ключів користувача.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 31.5 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ключів в комплекті | 7 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет.



