Ручка для розсувних дверей USK I-077 AB призначена для відчинення зсувних дверей, дизайн ручки виконаний в стилі хай-тек, кріплення ручки здійснюється з допомогою пластмасової накладки підготовлений паз, глибина паза 8,5 мм Кріплення в комплекті.
Виробництво Китай на замовлення Української фірми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Тип ручки | Ручка-купе |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Врізний |
| Вага | 0.136 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 37 мм |
| Довжина ручки | 147 мм |
| Висота розетки/планки | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Стара бронза |
| Призначення ручки | Зсувний міжкімнатні двері. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Пакет.







