Сейф меблевий, з електронним замком ЯМХ-22Е виробництва ТМ GÜTE призначений для зберігання цінних речей в умовах дому, офісу, торгового приміщення.
Конструкція сейфа, товщина металу а так само встановлений на нього замок розуміють клас взломостойкості Н0.
У цей сейф поміщаються документи формату А-4 у файлі, ноубук.
Сейф виготовлений з міцної холоднокатаної сталі, задній стінці на підлозі передбачені отвори, в комплекті два ключі, килимок і паспорт.
В комплекті сейфа йдуть два аварійних ключа, якими можна відкрити сейф якщо забули код, якщо сіли батарейки, навіть якщо вийняти батарейки сейф все одно можна відкрити аварійним ключем.
Батарейки стандарту АА 4шт теж йдуть в комплекті, так само як і інструкція.
Перекодировка сейфа простая (кнопка перекодирования находиться в задней торцевой части замка возле петель) и многоразовая всё подробно описано в инструкции. Количество цифр кода от четырёх до восьми.
Колір сейфа може бути від темно-сірого до чорного, наклейок як на фотографіях у вашому сейфі не може бути.
Виробництво Україна.
НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ АВАРІЙНІ КЛЮЧІ ВСЕРЕДИНІ СЕЙФА!
У КОЖНОМУ КУПЛЕНОМУ У НАС СЕЙФІ ПРИ ПЕРЕВІРЦІ МИ ЗМІНЮЄМО КОД 1111 Ст.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 430 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 187 мм |
| Внутрішня ширина | 427 мм |
| Внутрішня глибина | 288 мм |
| Загальні | |
| Вага | 8.1 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 700 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.



