
Вічко для китайських дверей з дзвіночком. Діаметр отвору - від 45 мм до 50 мм. Товщина клинка - від 60 мм до 90 мм.
200 ₴
- В наявності
- Код: Г-003
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вічко для китайських дверей розраховане на установку в двері з діаметром отвору не менше 45 мм і не більше 50 мм, товщина стулки від 60 мм до 90 мм, у вічко вбудований дзвіночок, зовні у вічко є кнопка дзвінка, зсередини в вічко вставляються дві батарейки ААА, всередині є шторка, для того щоб дивитися у вічко, шторку не обов'язково відкривати. Батарейки не входять у вартість, але ми можемо оснастити їх вічком за окрему плату. Вага вічка без батарейок становить 57 грам.
Зроблено в Китаї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція глазка | Подовжена |
| Матеріал оптики | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Кут огляду | 180 град. |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 58 мм |
| Максимальна товщина полотна дверей | 96 мм |
| Діаметр врізної частини | 44 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴









