Сейф призначений для зберігання цінних речей в умовах будинку, офісу.
Сейф механічний, модель замку PLS-1. Товщина дверей у 2,8 мм товщина стінок 1,2 мм, Клас зломостійкості H0.
У сейфі встановлено заводський майстер код 1-2-3-4-5-6.
Для того щоб відкрити необхідно натиснути * 1 2 3 4 5 6 кнопку ENTER, якщо все зробили правильно сейф трічі моргне зеленим світлодіодом, соленоїд клацне, крутіть ручку за годинниковою стрілкою, сейф відкритий.
Якщо сейф буде кілька разів блимати червоним світлодіодом настав час міняти батарейки.
У сейфі два коди, майстер код встановлений на заводі та код користувача, його необхідно вводити самому, як дивіться відео огляд.
Сейф з вітрини, має невеликі подряпини.
Виробництво VALBERG.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промет |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 2.8 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Стан | Нове |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 230 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 277 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 227 мм |
| Внутрішня ширина | 297 мм |
| Внутрішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 13.4 л |
| Вага | 7.5 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Діаметр отворів для кріплення | 10 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.








