
Ручки, ручка, 85.323 пара ручок на планці колір стара бронза АВ, межценр 85 мм АВ.
250 ₴/комплект
- В наявності
- Код: Р-153
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка призначена для установки як в міжкімнатні так і у вхідні двері, при правильній довжині квадрата і затягнутих гуженах ручка прослужать довго.
Перевага цієї ручки в її поширеності, в такому ж розмірі і по міжцентровій відстані і по кріпленню ручку постачають такі фірми як АПЕКС, КЕДР, МОНГУСТ при необхідності заміни або купівлі такої ж варіантів маса.
Виробництво Китай на замовлення і під контролем Української фірми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Вага | 0.41 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 20 мм |
| Довжина ручки | 114 мм |
| Ширина розетки/планки | 43 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.
