Збройовий сейф GUTE ОШМ-137-3 призначений для надійного зберігання рушниці, сейф зроблений з холоднокатаної сталі товщиною 1,4 мм, на дверях сейфа встановлений надійний сувальдний замок з тристоронньої системою замикання, всередині відповідно до вимог контролюючих органів є коробка для патронів (трейзер) яка замикається на свій замок.
Сейф виготовлений на промисловому обладнанні, що дозволяє мінімізувати зазори, естетичний зовнішній вигляд досягається за рахунок фарбування порошковою фарбою.
Ложемент виготовлений з м'якого матеріалу.
Товщина металу, застосовані замки дозволяють віднести сейф до класу взломостойкості 0.
Для недопущення крадіжки сейфа передбачені отвори для кріплення.
Незважаючи на гарантію виробника всі сейфи перевіряються нашими співробітниками перед відправкою покупцям.
Виробництво Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 1.4 мм |
| Товщина стінок | 1.4 мм |
| Товщина дверей | 1.4 мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1370 мм |
| Зовнішня ширина | 390 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1368 мм |
| Внутрішня ширина | 387 мм |
| Внутрішня глибина | 206 мм |
| Загальні | |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Сувальдний. |
| Кількість збройових дул | 3 |
| Максимальна висота дула | 1320 мм |
| Килимок килимок | 1 |
| Ложементи | 1 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 200 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.




