Сейф меблевий GRIFFON S. 30.K призначений для безпечного зберігання цінних речей в умовах будинку, квартири, офісу, торгового приміщення, складу.
Габарити даного сейфа дозволяють розмістити в ньому пістолет, документи формату А4 в папці, гроші,цінності, для зручності розміщення в сейфі є знімна полку.
Цей сейф завдяки застосованому замку з хромованими активними ригелями діаметром 16мм, товщині особового листа 3мм, товщина стінки 3мм можна віднести до нульового класу взломостойкості.
Ключів в комплекті два, у разі їх втрати новий замок ви можете купити в нашому магазині.
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 380 мм |
| Зовнішня глибина | 320 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 294 мм |
| Внутрішня ширина | 374 мм |
| Внутрішня глибина | 276 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 30.4 л |
| Вага | 19 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Сувальдний. |
| Колір | Кремово-білий, комбінований. |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.



