Сейф мебельный GRIFFON MS.17.Е CREAM предназначен для безопасного хранения ценных вещей в условиях дома, квартиры, офиса, торгового помещения, склада.
Габариты данного сейфа позволяют разместить в нём пистолет, документы, деньги,ценности.
Цей сейф завдяки застосованому електронному кодовому замку виробництва MySafe з хромованими активними ригелями діаметром 25мм, товщині особового листа 2мм, товщині стінки 2мм, запатентованій системі запирання дверей і антивзломной конструкції, внутрішнім петель-антисрезам можна віднести до нульового класу взломостойкості.
Замок оснащений системою аварійного живлення.
Цей сейф прекрасно підійде як подарунок.
Виробництво Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 240 мм |
| Зовнішня глибина | 160 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 166 мм |
| Внутрішня ширина | 236 мм |
| Внутрішня глибина | 156 мм |
| Загальні | |
| Вага | 6 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремово-чорний, комбінований. |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.


