Сейф меблевий, механічний ЯМХ-36К виробництва ТМ GÜTE призначений для зберігання цінних речей в умовах будинку, офісу, торгового, складського приміщення.
Конструкція сейфа, товщина металу і встановлений на нього замок мають на увазі клас взломостійкості Н0. Габарити сейфа дозволяють розмістити документи формату А4 в папці крона.
Сейф виготовлений з міцної холоднокатаної сталі, обладнаний знімною полицею, в задній стінці і в підлозі передбачені отвори кріплення, в комплекті два ключі, килимок і паспорт.
Виробництво України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Güte |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 380 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 360 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 377 мм |
| Внутрішня ширина | 347 мм |
| Внутрішня глибина | 298 мм |
| Загальні | |
| Вага | 12 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 7 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴





