Сейф меблевий, механічний ЯМХ-65КТ виробництва ТМ GÜTE призначений для зберігання цінних речей в умовах дому, офісу, торгового, складського приміщення.
Конструкція сейфа, товщина металу, а також встановлений на нього замок передбачають клас зламостійкості Н0. Габарити сейфа дають змогу розмістити в ньому документи формату А4 в папці крона.
Зверху в сейф встановлено відділення для невеликих документів і грошей (трейзер), яке замикається на свій ключ.
Сейф виготовлений із міцної холоднокатаної сталі, обладнаний знімною полицею, у задній стінці та в підлозі передбачені кріпильні отвори, у комплекті два ключі від дверей сейфа та два ключі від дверей трейзера, килимок і паспорт.
Наш магазин надає нашим покупцям повний набір сервісу, попри гарантію виробника кожен сейф перевіряється перед відправленням клієнту, у разі потреби замки є в продажу.
На цю модель сейфа може встановлюватися кілька моделей сувальдних замків, всі різновиди є в нашому магазині.
Виробництво Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Güte |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 650 мм |
| Зовнішня ширина | 450 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 647 мм |
| Внутрішня ширина | 447 мм |
| Внутрішня глибина | 290 мм |
| Загальні | |
| Вага | 14 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 7 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.





