Сейф огнестойкий FS.30.К производства ТМ Париет-К предназначен для надёжного хранения документов, денег, ценностей и защиты их от пожара. Сейф соответствует классу огнестойкости 30Б по ГОСТ Р 50862-2012, толщина защитного слоя из специального огнестойкого наполнителя-45мм, для недопущения проникновения в сейф языков пламени, высоких температур через дверной проём применена огнестойкая термолента фирмы BASF производства Германия, при нагревании она увеличивается в объёме и герметизирует дверной зазор.
Замок в цьому сейфі так само німецький виробництва STUV, у разі втрати ключів ви можете придбати його у нас.
Два хромованих активних ригеля діаметром 25мм, ригельний привід, система антисрез з боку петель не дадуть зловмисникам шансів розкрити сейф, так само передбачена анкерна система кріплення до підлоги, при вазі сейфа 65кг унести його не просто.
Виробництво Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Паритет |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Критерій вогнестійкості | З0Б |
| Товщина стінок | 45 мм |
| Товщина дверей | 45 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 450 мм |
| Зовнішня глибина | 455 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 212 мм |
| Внутрішня ширина | 362 мм |
| Внутрішня глибина | 302 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 14 л |
| Вага | 65 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Сувальдний. |
| Колір | Комбінований |
| Кріпильний комплект | True |
| Стан | Нове |
- Ціна: 12 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.


