Сейф збройовий AIKO Кречет призначений для зберігання зброї довжиною до 1484 мм. Виробництво Промет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промет |
| Тип замка | Два ключових |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | зломостійкі та вогнестійкі сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 285 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1484 мм |
| Внутрішня ширина | 297 мм |
| Внутрішня глибина | 265 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 116 л |
| Вага | 24 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет.



