
Секрет (циліндр) AFS ANF ANG MEXIN (АФС МЕКСИН АНФ МЕХИН АНЖ) 104 мм 37*67.
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: С-105
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет AFS призначений для установки в двері ТМ MEXIN виробництва Китай. Секрет виготовлений з латуні в заводських умовах в Китаї. Корпус секрету посилений листовою сталлю товщиною 2мм і двома сталевими пластинами 3мм, торці захищені сталевими ковпачками що перешкоджає спробам висвердлювання. Три ряди латунних пінів перешкоджають маніпуляціям відмичками. Циліндр оснащений системою моментального перекодування, в комплекті йде два ключа монтажних і шість ключів користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mexin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






