
Секрет для Китайських дверей 32,5*52,5 з майстерсистемою. Циліндр на Китайські двері 85 мм із перекодуванням.
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: С-318
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Секрет для китайських дверей з майстерсистемою призначений для встановлення в дерев'яні та залізні двері в тому числі і китайського виробництва.
Сім високоточних латунних пінів. Ключі латунні нікельовані. Ключів всього сім, перші два знаходяться зовні упаковки призначені для встановлення секрету в двері, в упаковці знаходяться ключі користувача, один з них перекодувальний, після простої процедури перекодування він відкриває секрет як і інші ключі користувача.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





