
Секрет для Китайських дверей 80 мм 32,5*47,5 з майстернею. Циліндр на Китайські двері з перекодуванням.
160 ₴
- Немає в наявності
- Код: С-319
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Секрет для Китайських дверей із майстерключем призначений для встановлення в дерев'яні та залізні двері, зокрема й Китайського виробництва.
Сім високоточних пінів латунні. Ключі латунні нікельовані. Ключів усього сім, перші два паковання, що розташовані зовні, призначені для встановлення секрету у двері, у пакованні містяться ключі користувача, один із них перекодувальний, після простої процедури перекодування він відкриває секрет як само й інші ключі користувача.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 32.5 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ключів в комплекті | 7 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴






