
Вічко для китайської двері котяче око Ø 27мм, довжиною 50мм-70мм..
80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Г-021
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вічко для китайської двері призначений для установки в двері з діаметром отвору не менше 28мм, товщина дверного полотна від 50мм до 70мм, у вічка є шторка.
Вічко повністю зроблений з пластмаси.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція глазка | Подовжена |
| Матеріал оптики | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Кут огляду | 180 град. |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 50 мм |
| Максимальна товщина полотна дверей | 70 мм |
| Діаметр врізної частини | 27 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет.






