
Секрет AFS (АФС) для китайської двері фірми MEXIN (МЕХІН) 105 мм 67,5 мм*37,5 мм.
780 ₴
- В наявності
- Код: С-71
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет AFS призначений для встановлення у двері китайського виробництва фірми MEXIN. Секрет зі зміщенням 67,5 мм на 37,5 мм від центру кріпильного отвору до краю секрету.
Корпус секрету посилений листовою сталлю завтовшки 2 мм і двома сталевими пластинами 3 мм, торці захищені сталевими ковпачками, що перешкоджає спробам висвердлювання.
Три ряди латунних пінів перешкоджають спробам відкрити секрет відмичками.
Циліндр обладнаний системою миттєвого перекодування, до комплекту входять два монтажні ключі та п'ять ключів користувача.
Секрет виготовлений із латуні в заводських умовах у Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | AFS |
| Кількість ключів в комплекті | 7 шт. |
| Колір | Золото |
| Тип | Секрет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴





