Сейф меблевий, з електронним замком 17Е призначений для зберігання цінних речей в умовах будинку, офісу, торгового приміщення. Висота сейфа 17см, ширина 23см, глибина 17см. Конструкція сейфа, товщина металу і встановлений на нього замок мають на увазі клас взломостійкості Н0. Сейф виготовлений з міцної холоднокатаної сталі, в задній стінці та в підлозі передбачені отвори кріплення, в комплекті два ключі, килимок, набір анкерів і паспорт. У сейфа є два помпові аварійні ключі, якими можна відкрити сейф якщо забули код, якщо сіли батарейки, навіть якщо вийняти батарейки сейф все одно можна відкрити аварійним ключем. Батарейки 4шт стандарту АА теж йдуть у комплекті, так само як і килимок та інструкція. Виходячи з нашого досвіду продажу та експлуатації звичайних батарейок вистачає на два роки при щоденному використанні, так само в сейфі передбачено оповіщення про низький заряд батарейок. У міру розряду батареї при відкриванні почне загорятися червоний діод над клавіатурою, при цьому сейф ще відкриватиметься від батарейок пів року. Перекодування сейфа проста (кнопка перекодування знаходиться в задній торцевій частині замку біля петель) і багаторазове докладно описано в інструкції. Кількість цифр та від чотирьох до восьми. Наш магазин надає нашим покупцям повний набір сервісу, кожен сейф перевіряється перед відправкою клієнту, у разі потреби аварійний механічний замок є у продажу. Виробництво Китай. НЕ ЗБЕРІГАЙТЕ АВАРІЙНІ КЛЮЧІ ВСЕРЕДИНІ СЕЙФУ! У КОЖНОМУ ПОКУПЛЕНОМУ У НАС СЕЙФІ ПРИ ПЕРЕВІРЦІ МИ ЗМІНЮЄМО КІД НА 1111 Е. О.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 230 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 167 мм |
| Внутрішня ширина | 227 мм |
| Внутрішня глибина | 150 мм |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр отворів для кріплення | 8 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 200 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.




