
Засувка для верхнього замка DEADBOLT (ДЕАДБОЛТ) дверей MEXIN (МЕКСИН).
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 440
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Засувка призначена для заміни аналогічної в замках DEADBOLT і односторонніх засувках, як-от ARECS, YALE, PALLADIUM, TESA, AZBE відповідних моделей та інших аналогічних замках і засувках.
Відстань від краю дверей під отвори під секрет або під поворотник регулюється й може бути 60 мм або 70 мм.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Діаметр ригеля | 19 мм |
| Вихід ригеля | 29 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма ригеля | Усічений циліндр. |
| Тип встановлення | Врізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


