
Секрет (циліндр) AFS MEXIN (АФС МЕХІН) 75 мм рівномірний 37,5 мм*37,5 мм із шістьма профільними ключами.
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: С-220
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет AFS 75-мм симетричний, призначений для встановлення у двері виробництва Китаю, торгової марки MEXIN. Секрет виготовлений із латуні в заводських умовах у Китаї.
Корпус секрету посилений листовою сталлю завтовшки 2 мм і двома сталевими пластинами 3 мм, торці захищені сталевими ковпачками, що перешкоджає спробам висвердлювання.
Циліндр обладнаний системою миттєвого перекодування, до комплекту входять два ключі монтажних і шість ключів користувача.
Особливість цього секрету профільні ключі, які можна вставити в секрет будь-якою стороною, що дуже зручно.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lock. |
| Кількість ключів в комплекті | 7 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴








