
Секрет (циліндр) AFS ANF ANG MEXIN (АФС МЕКСИН АНФ МЕХІН) 103 мм 47*56.
880 ₴
- В наявності
- Код: С-104
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет AFS предназначен для встановлення у двері ТМ MEXIN виробництва Китай. Секрет виготовлений із латуні в заводських умовах у Китаї. Корпус секрету посилений листовою сталлю завтовшки 2 мм і двома сталевими пластинами 3 мм, торці захищені сталевими ковпачками, що перешкоджає спробам висвердлювання. Три ряди латунних пінів перешкоджають маніпуляціям відмичками. Циліндр обладнаний системою миттєвого перекодування, до комплекту входять два ключі монтажних і п'ять ключів користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | AFS |
| Матеріал | Латунь, сталь. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴


