
Ключниця настінна металеві з кодовим замком в офіс, готель KM-28 (КМ-28) з брелоками в комплекті.
960 ₴
- В наявності
- Код: СФ-182
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ключниця призначена для безпечного і зручного зберігання ключів, в даній ключниці 28 гачків для ключів, 28 різнокольорових брелока, в комплекті набір кріплення.
Замок перекодируемый, перекодування проста, потрібно ввести код, відкрити ключницю поворотом ручки перевести важіль на замку в положення для перекодування, набрати новий код, повернути важіль у вихідне положення.
Виробництво Китай.
Колір брелкив може бути не такий як на фотографії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування ключниці | Для громадських організацій |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місткість ключів | 28 шт. |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Комплектація брелоками | 28 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 200 мм |
| Глибина ключниці | 75 мм |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Вага ключниці | 1.35 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | Механічний кодовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴







