
Засувка міжкімнатна USK 410B PVX BLACK (колір чорний). Безшумний механізм під фіксатор WC.
200 ₴
- В наявності
- Код: 394
- +380 (67) 395-86-57Максим.
Засувка міжкімнатна USK 410B PVX призначена для установки на міжкімнатні двері.
Главные достоинство этой защёлки бесшумное закрывание, для чего язычок защёлки сделан из прочного и износостойкого пластика.
В корпусе защёлки предусмотрено отверстие для накладки поворотника, что при его установке обеспечивает фиксацию двери в закрытом положении.
Преимущество этого механизма не только высокое качество,бесшумное закрывание, длительный срок работы но и то что этот механизм полный аналог Итальянского механизма AGB серии EVOLUTION, что в сочетании с Украинским заказом в Китае позволяет получить отличное качество, долговечность, комфорт по разумной цене.
Завдяки продуманості конструкції є можливість заміни механізму USK 410B PVX на аналогічний за своїм кріпильним і настановних розмірів механізм USK 410С PVX, при необхідності закриття приміщення на ключ, в нашому магазині ви можете придбати секрет необхідного розміру і декоративну накладку, яку наші продавці підберуть під колір і дизайн вашої ручки.
Також габаритні і настановні розміри засувки дозволяють без переробок замінити їй корпусу інших фірм аналогічних моделей в тому числі і з металевими мовами.
Ширина лицьової частини корпусу засувки 18мм, ширина корпусу 16мм, що дозволяє встановлювати цей корпус так само і в двері з четвертю.
Реверсивна заскочка, перестановка на потрібну сторону здійснюється без розбирання корпусу.
При перестановці поворотник повинен бути расфиксирован засувка повинна натискатися, якщо ви знаєте бік закривання вашої двері повідомте менеджеру наш майстер переставить засувку.
Торцева частина засувки забарвлена в різні кольори відповідно квітам ручок.
У корпусі засувки передбачені отвори для стяжних гвинтів при установці ручки на розетці.
Засувка вироблена в Китаї в заводських умовах за замовленням і під контролем Української фірми.
Кріплення, відповідна частина в комплекті.
Колір покриття торцевій частині чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Чорний |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Вага | 0.387 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип засувки | Безшумна. |
- Ціна: 200 ₴







