
Секрет AFS (АФС) для китайської двері фірми MEXIN (МЕХИН) 90мм 42 мм*48 мм.
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: С-12
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Секрет AFS призначений для установки в двері китайського виробництва фірми MEXIN. Секрет зі зміщення 42 мм на 48 мм від центру кріпильного отвору до краю секрету.
Корпус секрету посилений листовою сталлю товщиною 2мм і двома сталевими пластинами 3мм, торці захищені сталевими ковпачками що перешкоджає спробам висвердлювання.
Три ряди латунних пінів перешкоджають спробам відкрити секрет відмичками.
Циліндр оснащений системою моментального перекодування, в комплекті йде два монтажних ключа і п'ять ключів користувача.
Секрет виготовлений з латуні в заводських умовах в Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 35 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | AFS |
| Кількість ключів в комплекті | 7 шт. |
| Колір | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



