
Секрет із латуні для Китайських дверей 105 мм, зі зміщенням 42,5*62,5 ключ-ключ.
400 ₴
- В наявності
- Код: С-385
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секрет 105 мм (42,5*62,5) ключ-ключ зі зміщенням призначений для встановлення в залізні та дерев'яні двері. Секрет латунний. Сім латунних нікельованих ключів в основі 10 мм, що дає змогу встановлювати його в комплекті з броненакладками великий вибір яких є в нашому магазині.
Для захисту від спроб розкриття відмичками в корпус секрету встановлені сім пінів і рамка, яка перемішується в горизонтальній площині, це слугує захистом від бампінгу.
Секрет зроблений у Китаї.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Lock. |
| Кількість ключів в комплекті | 8 шт. |
| Колір | Золото |
| Тип | Секрет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




