
Корпус врізного замка 55*72 (55*72 55 на72) лицьова планка 20 мм. Заміна килимів, ABLOY, HEMEF, KFV, HEFELE, BKS
350 ₴
- В наявності
- Код: 136
- +380 (67) 395-86-57Максим.
Корпус замка 55*72 виготовлений із товстої неіржавкої сталі, товщина лицьової частини 3 мм. Корпус замка має потужну поворотну пружину, що дає змогу використовувати його в комплекті з непідпружиненими ручками. Замок призначений для встановлення в дерев'яні та залізні двері, як зовнішні, так і внутрішні. Корпус реверсивний. Можливе встановлення на заміну корпусів. Радянського виробництва. Українського виробництва Мотор Січ. Прибалтика. Російського КЕМЗ (Ковров). Італійських. Румinських- (Verofer). Ніндерландтських (NEMEF). Фінських (ABLOY). Китайського корпусу EKF Z5 (ЕКФ 5), а також корпусів аналогічних розмірів багатьох інших виробників.
Ручки на планці та на розетці, декоративні накладки, броненакладки, секрети все це ви можете купити в нас у магазині.
Особливість цього корпусу — ширина лицьової планки — 20 мм.
Виробництво Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Колір замку | Світло-сірий матовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Abloy |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Backset | 55 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 235 мм |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Врізний |
- Ціна: 350 ₴









