
Секрет AFS (АФС) для китайської двері фірми MEXIN (МЕХІН) 90 мм 52 мм*38 мм.
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: С-147
- +380 (67) 395-86-57Максим.
Секрет AFS призначений для встановлення у двері китайського виробництва фірми MEXIN. Секрет зі зміщенням 52 мм на 38 мм від центру кріпильного отвору до краю секрету.
Корпус секрету посилений листовою сталлю завтовшки 2 мм і двома сталевими пластинами 3 мм, торці захищені сталевими ковпачками, що перешкоджає спробам висвердлювання.
Три ряди латунних пінів перешкоджають спробам відкрити секрет відмичками.
Секрет обладнаний системою миттєвого перекодування, до комплекту входять два монтажні ключі та п'ять ключів користувача.
Процедура перекодування дуже проста, потрібно взяти будь-який ключ користувача із запечатаного кульку та зробити повний оберт з обох боків, після цього установлювальні ключі працювати не будуть, перевіряти це не потрібно, установлювальний ключ заклинить у поверненому на 90 градусів положенні та дістати його буде проблематично.
Секрет виготовлений із латуні в заводських умовах у Китаї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mexin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 35 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
- Ціна: 800 ₴



