
Замок електромеханічний. Накладний замок із нержавіючої сталі заміна замку ATIS, FIGHTER.
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗН-060
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замок накладний електромеханічний призначений для встановлення в залізні та дерев'яні двері, замок реверсивний.
Корпус замку виготовлений з нержавіючої сталі, що дозволяє встановити його на вуличні двері, на хвіртки, в неопалювані приміщення на склади і т.д.
Замок автоматичної дії при кожному зачиненні дверей зачиняється, це важливо при організації систем контролю доступу, при необхідності на дверях потрібно встановити доводчик.
Зовні замок відкривається ключем, у комплекті їх три, ключі англійські, нікельовані.
При втраті ключів купити новий секрет можна в магазині.
Зсередини замок відкривається натисканням кнопки.
Без домофону або без блоку живлення, при втраті напруги замок працює також як звичайний накладний замок автомат.
Замок розрахований для встановлення на двері завтовшки до 100мм.
Корисною функцією цього замку є регулювання зусилля взводної пружини, із заводу замок зібраний на максимально можливе зусилля, його можна зменшити, замок працюватиме тихіше.
Замок сумісний з усіма типами домофонів, також для відкриття зсередини можна використовувати звичайний блок живлення з відповідними характеристиками.
При покупці домофону потрібно уточнити, чи відкриває він замок сам або потрібно додаткове реле пілот, не всі домофони видають сигнал потрібної напруги, якщо домофон відкриває замок на штатній довжині проводу при подовженні проводів теж потрібно реле.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Так |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

