
Вічко дверне діаметр отвору 35 мм, діаметр зовнішньої частини 48 мм товщина дверей 57-105 мм колір хром.
300 ₴
- Немає в наявності
- Код: Г-006
+380 (66) 229-55-34
Максим.- +380 (67) 395-86-57Максим.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вічко призначене для встановлення в дерев'яні та залізні двері.
На внутрішній частині ока є шторка під колір корпусу.
Виробництво Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loks |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція глазка | Подовжена |
| Матеріал оптики | Скло |
| Колір | Хром |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 57 мм |
| Максимальна товщина полотна дверей | 105 мм |
| Діаметр врізної частини | 35 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

